| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde gasesc subtitrare in limba romana la serialul The secret life of the american teenager"?

Răspuns Câştigător
| controlled a răspuns:

Scrii pe google :motor de cautare subtitrari
si pe acolo bagi si uh subtitrarile si ai sa vezi ca gasesti whistling

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intra pe http://subtitrari.exsto.ro/. Aici gasesti toate subtitrarile, aparute in limba romana sau oricare alta (va trebui sa le dezarhivezi cu ajutorul WinRAR).
Succes!

| controlled a răspuns:

Freestyler crede-ma ca inainte de ati da tie primul raspuns eu am cautat subtitrarea si apoi ti-am zis calea pe care am facut-o nu e greu crede-ma allsub.com/ro sigur o arewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@controlled crede-ma ca acolo am cautat prima datawinking
@Marcelino nu sunt in romana