| Kyuubiy a întrebat:

Stie cineva vreo manga ..cu o scena draguta de dragoste? Mai lunga? Adica nu doar un sarut si atat happy ( sa fie ceva inainte, sau dupa ) Nu conteaza daca`i hentai. draguta sa fie laughing vreau sa fac un desen pentru cineva. am tot cautat..si nu gasesc..Deci daca ati citit pana acum vreo manga de genu. zice`ti`mi numele si capitolul cu scena ^^. Multumesc.

1 răspuns:
| Topciu_Augustin_1995 a răspuns:

Perversuleeeee pai nu stiu..manga....nu prea urmaresc. uitate si tu la un anime ecchi