| Annd a întrebat:

Stie cineva vreun film (mai) nou, in care sa fie unul din urmatorii actori : Sam Worthington, Adam Sandler, Gerard Butler? funda.

Răspuns Câştigător
| Ania_3910 a răspuns:

Sam Worthington:The Debt
Adam Sandler:just go with it, Zoo Keeper
Gerard Butler:Machine Gun Preacher
FUNDA

3 răspunsuri:
| JustVlad_3436 a răspuns:

Clash of the titans si terminator-salvation (sam w.) grown ups, funny people (adam s.) rocknrolla, 300 (gerard b.)

| Fr33Styl3R_4665 a răspuns:

Nu este nici unul dintre actorii enumerati de tine in filmul ( Comedia ) pe care ti-o voi recomanda, dar te asigur ca o sa razi cu lacrimi laughing. Marea Mahmureala 1 si 2 sunt doua filme extraordinare.