| dary2006MI a întrebat:

Stiti cumva de ce se difuzează pe Nickelodeon doar invazia iepurilor si de ce nu se mai difuzează Sam si Cat?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Programul este facut de altii, nu exista motive pentru care noi sa stim ce vor ei sa difuzeze pruncilor pe nicleondeon...

2 răspunsuri:
| dary2006MI explică (pentru LPCTSTR):

Da dar o sa-si piarda telespectatori...si apropo se scrie Nickelodeon

| LPCTSTR a răspuns (pentru dary2006MI):

Nu-si pierd nici cat o ceapa degerata, consumerismul este la nivel maxim in zilele astea indiferent ca tie-ti place sau nu.
Da, stiu cum se scrie, dar ma ia cu "bleah" cand aud de asa ceva, deci nicleondeon sa fiewinking.