| Mimi_Miruna_1968 a întrebat:

Stiti filme gen drama?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Now Is Good,Sweet November, Never Let Me Go, Dear John, The Last Song, Remember Sunday

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Requiem for a dream

| Rebecaaa29 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme-drama/, cele mai bune filme de drama.:)

| FoundYouLover a răspuns:

Ar fi unul, foarte trist, "Idila de noiembrie" cu Charlize Theron si Keanu Reeves. E foarte romantic dar si foarte trist. Ar mai fi ala romanesc, "Eu cand vreau sa fluier, fluier". E drama, totusi daca nu-ti place sa nu ma injuri. A luat ceva premii, dar eu l-am vazut si e cam socant si plin de injuraturi.

| Ak99 a răspuns:

Titanic.