| PumpkinDoll a întrebat:

Stiti filme in care sa fie vorba despre un adolescent,nu neaparat adolescent,o persoana care sa se trezeasca dintr-o data si sa realizeze ca are alta familie,prieteni,alte cunostinte,alt nume,alte preferinte si cand intreaba persoanele din jurul lui unde sunt cei pe care ii stia inainte de asta, sa i se spuna ca nu exista acele persoane... daca stiti vreun film de genu', ar fi fain

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Journey Back to Christmas (2016), La Tiganci (2012)
S-ar putea să îți placă și Passion of Mind (2000), The Age of Adaline (2015)

| faramatania a răspuns:

Încearcă două seriale:Nowhere Boys și Dark

| SMH a răspuns:

Every day

| Cosmin10507 a răspuns:

Nu.Dar ai putea incerca serialul Riverdale. E tot cu Adolescenti.Trebuie sa il urmaresti de la inceput e Blana. Bafta!