| cautjocurirrtf a întrebat:

Stiti filme slashere cu multa actiune? dar sa nu fie populare ca pe alea le-am vazut si 2 filme cu mafie dar tot asa sa nu fie populare stiti? dar cu conditia sa aiba multa gangstereala, multa actiune, gen public enemies ala a fost genial.

1 răspuns:
| AdrianaBacescu a răspuns:

The Public Enemy, The Roaring Twenties, Angels with Dirty Faces, High Sierra, Scarface, Dead End, The Godfather, Goodfellas, Dog Day Afternoon, White Heat, Heat.