| Selena12334442 a întrebat:

Stiti o lista cu filme de animatie?

Răspuns Câştigător
| Ana1687 a răspuns:

Https://www.radiofly.ws/desene-online-dublate.php
Sper ca te ajuta cu ceva :)))

3 răspunsuri:
| Mefi a răspuns:

Deadpool, X-men, Batman vs Superman, hulk etc, dar astea nu sunt animate sunt pe baza de animatie
Filme de animatie nu stiu eu prea multe dar iti zic cateva: Berzele,Trolls,Zootopia, alea cu minioni laughing, MAsini 1, 2, si 3, Strumfii, Nemo, Ice age si Bolt
Sper ca te am ajutat big grin

| SpecialK47 a răspuns:

Iti pot recomanda eu niste filme de animatie.
Sta sa ploua cu chiftele, Hotel Transylvania, Monster House, Mireasa moarta, The Nightmare before Christmas, Caroline, How to train ur dragon, Up, Intors pe dos, Monsters university, Cocosatul de la notre dames, Sa zburam spre Luna, Lifted, Legenda din regatul bufnitelor, 9... Mary and Max.