| vasibunul a întrebat:

Stiti serialu Naruto Shippuden am citit despre un episod unde kabuto il renvie pe madara daca stiti episodul dati-mi va rog linkul cu episodul dar nu cu saitul unde il pot gasi dau fundita va rog

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Nu a fost nici un episod in care Kabuto l-a inviat pe Madara. Probabil ai citit despre un episod in care Kabuto ii va invia pe membrii morti din Akatsuki, dar acest episod apare momentan doar in manga. Poti citi manga in limba romana aici:
http://anime.kage.ro/manga/naruto-manga/