| anonim_4396 a întrebat:

Stiti un anime care sa se asemene cu spirit migration dar sa nu fie manga?

Răspuns Câştigător
| Fedaskyn a răspuns:

Nu stiu nici unul care sa fie asemeni acelui manga, dar stiu cateva animeuri care au cateva dintre ideile acelui manga:
1. Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? - Se intampla intr-un dungeon si caracterele principale sunt 1 baiat si o fata, de aceea mi se pare asemanator.
2. Charlotte - Personajul principal poate "poseda" (ca si in Spirit Migration) alte persoane, dar doar pentru 5 secunde