eluveitie
| eluveitie a întrebat:

Ştiţi un film de dragoste frumos? Am chef sa plâng

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Autumn in New York, Dying Young, Untamed Heart, The Last Place on Earth, My Life, Legends of the Fall, Ghost, Forever Young, Atonement, What Dreams May Come

51 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Aripile Vintuli sau La Rascruce de Vinturi. LAcrimogene rau. Sau Casa Blanca. Spor la plins, daca nu merge prea bine, ia-ti si o ceapa la tine si o mai storci din cind in cind. O sa plingi garantat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie neapărat să vezi " Love Story„ adevărat film de dragostebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika, Dirty Dancing e lacrimogen doar daca storci o ceapa in timpul filmului laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

August Rushwinking

| Puiutz a răspuns:

A walk to remember...nu ai sa regretilove struck

| bestmusik a răspuns:

If only e un film foarte trist si chiar cred ca o sa te faca sa plangi si poti incerca de asemenea si A walk to remember.

| sensibilosu a răspuns:

Fire proof sau a walk to remember; chiar daca sunt baiat am plans la filme

| katty_6203 a răspuns:

O iubire de neuitat-filmul de aseara de pe acasa tv, a fost atat de romantic si emotionant...

| kayla a răspuns:

The last song

| KLU a răspuns:

Du-te la bucatarie si taie niste ceapa.
daca vrei plans la nivel maxim, taie-o cu unghiile...sa vezi atunci plans adevaratwinking

| Freak_6887 a răspuns:

Love Story :X A Walk To Remember :X

| t0xic1girl a răspuns:

A walk to remember.big grin

| Sol27 a răspuns:

THe Notebook
A walk to remember

| andraspune a răspuns:

Love story.

| TheWho a răspuns:

Nu avem la ora asta laughing

| yonnutz17 a răspuns:

Titaniclaughing

| deea_2417 a răspuns:

Declaratie de dragoste

| pisi_6123 a răspuns:

Titanic cred ca este cel mai frumos film de dragoste pe care l-as revedea de 100 de ori! Iti recomand!

| i4mv3rsatu a răspuns:

Poveste de cartier :*

| Franco a răspuns:

Filmul Fanaa happy

| maryam a răspuns:

Twilight-foarte interesant

| cruystyen a răspuns:

Star Stuck i fain