| nimicaici a întrebat:

Ce film de dragoste care sa ma faca sa plang stiti? in afara de titanic...si remeber mewinking

13 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

1.Love Actually
2. Sleepless in Seattle
3. Ghost
4. When Harry Met Sally
5. Don Juan de Marco
6. Notebook
7.A Walk to Remember
8. Paris, je t’aime
9. Shakespeare in love
10. Someone like you
11. Notting Hill
12. A Good Year
13. Music and Lyrics
14. Bridget Jones’s Diary
15. 10 things I hate about you
16. Stardust
17. How to lose a guy in 10 days
18. P.S. I Love You
19. 50 first dates
20. Serendipity

| CatGirl a răspuns:

Iti sugerez A walk to remember sau Kites. Sigur ai sa plangi la ele, mai ales la Kites. happy Vizionare placuta!

| bobby90 a răspuns:

Nu stiu daca vei plange dar te emotioneaza!
Letters to Juliet, Dear John
Seven Pounds (drama cu Will Smith) pe o scara de la 1 la 10 eu i acord nota 11
Sper ca te-am ajutat cat de putin!

| Dyana_2608 a răspuns:

Pai eu am vazut Autumn in New York, one day, if only, a walk to remember, love story, the notebook si cam atat.
Vizionare placutahappy

| Hikari a răspuns:

Buna.
Iti sugerez One litre of tears.
Este un film japonez si este vorba despre o fata care se indragosteste de un baiat si se imbolnaveste. Boala este incurabila.La un moment dat ea ajunge in carucior. Crede-ma merita vizionat. Eu am plans o saptamana dupa ce l-am vazut pe Youtube.
Succes!

| Hikari a răspuns:

Buna.
Iti sugerez One litre of tears.
Este un film japonez si este vorba despre o fata care se indragosteste de un baiat si se imbolnaveste. Boala este incurabila.La un moment dat ea ajunge in carucior. Crede-ma merita vizionat. Eu am plans o saptamana dupa ce l-am vazut pe Youtube.
Succes!

| dedede003 a răspuns:

If Only, A walk to Remember, The Notebook

| ScheißeBeMine a răspuns:

The Last Song chiar te face sa plangi la sfarsit

| uN23 a răspuns:

A walk to remember?

| UbexFlo a răspuns:

A walk to remember

| CoOL4236 a răspuns:

Sans Famille nu e de dragoste dar vei plange fff mult!

| crazylove a răspuns:

Playful kiss.insa are 16 ep. il gasesti pe viki.ro.filmul e corean.dar este foarte frumosbig grin