| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun film de dragoste cu adolescenti in care sunt implicate trei persoane, adica cei doi care sunt indragostiti si inca un intermediar care ar trebui sa-i ajute dar mai mult ii incurca sau ceva de genul?

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Art Of Getting By
Waiting For Forever
The Last Keepers
Angus, Thongs And Perfect Snogging

| M25M a răspuns:

Never let me go este un film de dragoste/ drama care implica 3 persoane in ecuatie, dintre care a treia parte iubeste pe o persoana din cuplul respectiv. Nu se pliaza fix pe cerinta ta insa cam asta imi vine in minte.