| Timeeeaaaaa a întrebat:

Sugerati-mi niste filme cu liceu cu adolescenti ceva de genu astahappyhappy

1 răspuns:
| MrAngelus a răspuns:

"Distracţie la colegiu" (2008)

Liceul se apropie de final pentru trei prieteni care decid sa mearga in vizita la un colegiu din localitate pentru a-si face o idee despre ce inseamna viata de student. Ceea ce nu stiu ei inca este faptul ca sunt pe cale sa traiasca cel mai intens weekend din viata lor, pentru ca aventurile, petrecerile si flirturile se vor tine lant. Odata ajunsi in campus, liceenii intra in contact cu cea mai renumita fratie care decide sa-i recruteze, nu inainte de a-i supune umilintelor. In schimbul acestor chinuri, tinerii pot participa la o petrecere din campus, in cadrul careia distractia nu cunoaste limite.

In momentul in care pustii atrag atentia unor studente mult ravnite, membrii fratiei continua sa le joace tot felul de feste si ii santajeaza, amenintandu-i ca vor da in vileag adevarata lor varsta. Viitorii boboci nu stau insa cu mainile in san si decid sa dea o lectie studentilor infumurati.