| mgtow a întrebat:

Sunt eu om bun dar de ce nu pot fi rece la sentimente? Ma simt cam naspa cateodata si simt nevoia ca am nevoie de cineva langa mine apoi imi zic ca nu se merita si tot asa.

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Bună!

Poate, intr-adevăr te simti singur. Nu trebuie să fii rece la sentimente ca să arati ca ai nevoie cu adevarat de cineva.

Controleaza-ti sentimentele, iar după ce reusesti, fă ce simti in legatură cu asta. Gaseste pe cineva să fie aproape.

Baftă!

| Nastia a răspuns:

Gaseste si tu pe cineva langa care sa nu te simti singur si care sa iti arate lumea in alte culori, cineva care sa te iubeasca asa cum esti si care sa te faca s-o iubesti mult de tot.Nevoia de a fi iubit si ocrotit e normala si de aceea incearca sa te inconjori de persoane care sa tina la tine si carora sa le pese de starea ta.