| gege12321v a întrebat:

Sunt la terminarea sezonului 2 din lucifer! Îmi puteți spune daca până la sfârșitul sezoanelor spatule, ii arata fata de diavol lui Chloe?

7 răspunsuri:
| Clytia a răspuns:

Chloe o să-i vadă adevărata față la sfârșitul sezonului 3.

| GouDidodino a răspuns:

Nu, încearcă dar nu reuseste

| Anonymus66675 a răspuns:

In Sezonul 4 o sa ii accepte adevarata fata a lui

| andiceasu95 a răspuns:

Din cate imi aduc aminte Lucifer este luat si rapit in desert, unde acolo isi descopera aripile, parca asa imi aduc aminte

| andiceasu95 a răspuns (pentru andiceasu95):

Deci nu, la sfarsitul sezonului 3, unde Chloe in sezonul 4 se duce cu Trixie, viziteaza toata europa

| LPCTSTR a răspuns (pentru Clytia):

Eu abia acum am terminat sezonul 3 și n-am văzut nimic să indice că și-a arătat fața.
Pe lângă orgoluiu, nimic deocamdată.

| Panamax a răspuns:

Ii arata altceva in sez 7.