| Copila2016 a întrebat:

Sunt o fana a desenului Totally Spies (spioanele) si am vazut toate sezoanele pana la 6. Credeți că o să apară și sez 7? dau fundă la câștigător.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Nu este exclus un nou sezon din Spioanele, dar, atat timp cat nu exista un anunt oficial in acest sens, e bine sa nu ne facem iluzii. Sezonul 6 a fost anuntat oficial inainte de lansare, lucru care trebuie aplicat si unui posibil sezon 7. Producatorii nu exclud aparitia unui nou sezon, dar nu pot da o data exacta. Trebuie asteptat anuntul oficial, pe orice cale de comunicare disponibila. happy