| lalaballet a întrebat:

Sunt sigura ca stiti serialul "Liv si Maddy"

a)Actrita care o interpreteaza pe Liv e aceeasi cu cea care o interpreteaza pe Maddy? (as dori informatii despre actrita/actrite)

b)Am auzit ca una dintre actritele serialului e romanca.E adevarat?(daca da, cum o cheama)

4 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

A) Pe actrita o cheama Dove Cameron si interpreteaza ambele roluri.
b) Nu e nicio romanca pe acolo. Dove s-a nascut in America, iar ceilalti actori au nume straine. Am vazut lista cu personajele si cine le interpreteaza.

| iiPuffy a răspuns:

1.Liv & Maddie - Dove Cameron - 18 ani, nascuta pe 15 ianuarie 1996.
2.Nu este nicio actrita romanca.

| Stiolica_Ana_1990 a răspuns:

Cea care o interpreteaza pe liv este aceeasi cu cea care o interpreteza pe maddie

informatii despre actrita

http://www.imdb.com/name/nm4874651/?ref_=tt_cl_t1

| MariaDenisa11 a răspuns:

Maddie este Shelby Wulfert.