| RamyF a întrebat:

Sunteti in pana de filme horror? Vreti sa vedeti filmele aparute din 2000 pana in 2011? Atunci dati un clik >---http://www.youtube.com/watch?v=2URQPbWBQ0c. Sper sa va ajute.
Primul caruia ii place are fundita! restul vot!
Va rog comentati daca mai trebuia adaugat ceva sau daca trebuia eliminat ceva.Va multumesc! Vizionare placuta!

Răspuns Câştigător
| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Woow unele chiar le-am vazut sunt chiar tari mersi o sa le vizionez pe majoritatea, primul film "One missed cal" e marfa rau
fundita?

ZiZy

5 răspunsuri:
| Bianqita a răspuns:

Unele dintre ele sunt chiar bune! Good job!

| кא๔ a răspuns:

Imi placee.este super.:X

| Dior a răspuns:

Imi placeeeeee! mai ales muzica care prezinta aceste filme... daca ai vedea tu unul din filme te ai speria? eu nuuu.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto, marfa, draguza

| RamyF explică:

Eu le-am vazut pe majoritatea, cu exceptia celor care vor aparea in 2011! Si nu m-am speriatlaughingDragute raspunsuri! Multumesc!