| anonim_4396 a întrebat:

The End of Evangelion se difuzează in cinematografele din România?

1 răspuns:
| JicaContra a răspuns:

BAH, ESTI DUS!
un film din 1997 TOAMNA (adica 23 de ani in urma) daca "se difuzeaza" (adica la prezent) in cinematografele din rrrominica UNDE (tot la prezent) NU SE DIFUZEAZA NIMIC, DE NIMIC, DE NIMIC!
PANDEMIE DUDE:
https://www.cinemagia.ro/program-cinema/bucuresti/
(NUMAI gradini de vara si NUMAI un film deja expirat, DOAR odata pe zi)

iar filmul tau mai e si japonez, care pe cinema in rrominica ajunge FOARTE GREU