| 539776 a întrebat:

Cand apare Twilight:Breaking dawn in cinematografele din Romania?

Răspuns Câştigător
| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Data lansare (Romania): 18 Noiembrie 2011

6 răspunsuri:
| Annie a răspuns:

Lansarea primei parti a acestui film caci el este impartit in 2 parti apare acum pe 18 noiembrie, iar cea dea 2a parte pe 16 noiembrie 2012.

| katherine09 a răspuns:

Breaking dawn part 1 va aparea pe 18 noiembrie 2011 si Breaking dawn part 2 va aparea pe 16 noiembrie 2012.

| CristalMine a răspuns:

Pe 18 noiembrie apare in SUA dar in Romania nu se stie inca(cred).

| PrecioussGirl a răspuns:

In noiembrie 2011 apare prima parte. in jur de 18. cam asa. :d

| anonimuuuuuuuuuuuuuuus a răspuns:

Buna, apare pe 9 noiembrie 2011. Sper ca ti.am fost de folos:*. Funda?

| pitic13 a răspuns:

18 noiembrie big grin