| acerr a întrebat:

The staircase sezonul 2, stiti cumva cand apare? Bun serial! Recomand

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu o sa se faca sezonul 2. Au vrut sa-l faca doar de un sezon.

| acerr explică (pentru Sn4k3):

Cum asa? ai citit asta? off pai nu stim finalul, trebuie sa mai filmeze

| Sn4k3 a răspuns (pentru acerr):

Https://readysteadycut.com/......ax-series/
A fost destul de criticat aparent si nu au destul material pentru inca un sezon. Nu l-am vazut, dar multe seriale de genul aleg sa se termine in mister.

| andreieu13 a răspuns (pentru Sn4k3):

Salut tu te pricepi la seriale si filme am vazut, in ultimii ani 2016-2022 s-au mai scos multe filme bune? eu nu mai stiu asa multe si ce zici in viitorul in 30-50 or sa se epuizeze ideile de filme seriale? chiar mi-s tare curios.

| acerr explică:

Dau fundita