| eduard200 a întrebat:

Știe careva dacă sezonul 2 din wedsenday se va filma tot in România?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stie nimeni inca ( nici macar Netflix), daca va exista sezonul 2 fiindca nu s-a hotarat inca!

Chiar ieri s-a publicat in Cosmopolitam aceasta informatie:

"OKAY SERIOUSLY, WILL THERE BE A WEDNESDAY SEASON 2 OR NOT?
Sadly, nothing has been confirmed by Netflix just yet, but we do know the show's creators and stars are super interested..."

https://www.cosmopolitan.com/......cast-news/

| eduard200 explică (pentru Violleta2022):

Pe a apărut un articol in media in care zice ca nu se mai filmează la noi și nu știu dacă e real sau Fals articolul?
Uita-te și spune-mi o părere ⬇️

Articolul in găsești pe google : Tim Burton fuge din România

| Violleta2022 a răspuns (pentru eduard200):

Cei din Romania nu au de unde sa stie acest lucru, odata ce nici macar producatorul principal NETFLIX nu stie daca va mai produce un sezon sau nu.
Articolul publicat in revista americana Cosmopolitan, este de ieri, 28Nov. 2022!

| eduard200 explică (pentru Violleta2022):

Sper sa rămână tot la noi și sa nu se ducă in Bulgaria sau Hungaria cum scrie in articolu ăla

| eduard200 explică (pentru Violleta2022):

Te rog frumos in caz ca apare ceva nou despre serial ma poti anunța. Te rog foarte frumos

| Violleta2022 a răspuns:

In alta ordine de idei, despre film:
Vad enrom de multi actori romani care au jucat in film, pe langa producatori, coregrafi, scenaristi, coordonatori, electricieni si bineinteles toata filmarea care are loc in Romania.

https://www.imdb.com/title/tt13443470/fullcredits/?ref_=tt_cl_sm

Oare este atat de bun filmul, pe cat spuneti voi pe aici?
Din 23 noimbrie a aparut si pe Netflix Australia dar nu m-a tentat, gandind ca-i doar o poveste pentru copii.
Chiar m-ai facut curioasa si ma voi uita la el.
Are 8.5 stele din totalul de 10 stele.

| Eireann a răspuns:

Inca nu este 100% sigur ca o sa fie un sezon 2 fiindca Netflix are obiceiul sa te tina in suspans chiar cu seriale de succes.

| mecke a răspuns:

Da.dar nu toate episoadele?