| 12Hsgsvu12 a întrebat:

Știți câteva filme de groaza?
Sa fie îngrozitor sa nu mai pot dormi la noapte. Mulțumesc!

14 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Evil Dead
The Exorcism of Emily Rose
The Rite
The Conjuring 1-3
The Ring
The Visit
The Babadook
Oculus
The Autopsy of Jane Doe
Quarantine
REC 1, 2

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

1.Traind printre demoni(2013)
2.The Ring(ambele filme)
3.Activitate paranormală
4.Sinister
5.De asemenea îți recomand și thrilerul psihologic,, Shinning" din 1986 în care a jucat Jack Nicolson.Desi nu e considerat un film de groaza te sperie multe faze la el, chiar ți-l recomand.

| TheGentleman a răspuns:

Halloween End

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seriile the hostel
Seriile wrong turn
Seriile saw
Leatherface
The unbourn
House of wax
Goodnight mommy
The grudge
The human centipide 1, 2, 3 ( sunt serii)

A Serbian movie

Hereditary
Eraserhead
Psyco
Ouija: Origin of Evil- Ouija: Originea raului
Mother (2013)
Ouija: Origin of Evil- Ouija: Originea raului

Drag me to hell

Seriile escape room

The others
Grotesque
Faces of death

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Sunt foarte multe filme de groaza, eu iti recomand doar cateva, care m-au speriat maxim.Primul in topul meu este DRAG ME TO HELL(pana si soundtrackul din acest film mi-a dat fiori), al doilea este EVIL DEAD(cel din anul 2013), al treilea este A NIGHTMARE ON ELM STREET(cel din 2010), iar ultimele sunt INSIDIOUS 1 SI 2.Vizionare Placuta!

| Andrei0003 a răspuns:

The Descent (Coborâre întunecată) 1 și 2, The Hills Have Eyes 1 și 2, The Bun, Wither etc.

| Andrei0003 a răspuns (pentru Andrei0003):

The Nun * în loc de The Bun

| LordCristobal a răspuns (pentru Andrei0003):

Sincer The Nun nu mi se pare cine știe ce de groaza, în afara de câteva jump scare-uri pe mine nu prea m-a speriat.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei0003 a răspuns (pentru LordCristobal):

Mmna, nici nu mai știu cum e că l-am văzut de mult. Doar mi-a venit în minte când făceam lista.

| LordCristobal a răspuns (pentru Andrei0003):

Oricum in ultimii cinci ani nu prea s-au mai făcut filme de groaza așa bune.

| Mirceastudent208 a răspuns:

Poți sa iei o oglinda