| Haruka25 a întrebat:

Toata lumea am si eu o intrebare pentru fanii anime...Imi spuneti nistte anime ca si Hamisama Hajimemashita, Inu x Boku SS si Ouran High School Host Club?

P.S. Dau funda! Mersi!

3 răspunsuri:
| Karuta a răspuns:

Bună!

- Kaichou wa Maid-sama
- Lovely complex
- Earl and Fairy
- Blood Lad
- Shugo Chaga
- Golden Time
- Toradora
- Zero no Tsukaima
- Baka To Test To Shoukanjuu
- MY-HiME
- Love Lab
- Sword Art Online
- Sakurasou no Pet na Kanojo
- Tonari no Kaibutsu-kun
- Inuyasha
- Kimi ni Todoke
- Clannad
- SankaRea
- DN Angel
- Uta no prince-sama
- Special A
- Bokura ga ita
- Skip beat
- Romeo x Juliet
- True Tears
- Myself; Yourself
- Suzuka
- Itazura Na Kiss
- Shuffle

◕␣◕

| CorinaClaudia a răspuns:

Kimi ni todoke s1 si s2 e si film, skip beat, chrono crusade, sukitte li na eu, tonori no kaibutsu-kun, kaichou wa maid-sama, sakurasou no pet na kanojo, special A, amnesia, diabolik lovers, brothers confilct, kimi no iru machi, ai yori aoshi, peach girl, b gata h kei, lovely complex, suzuka, paradise kiss, bokura ga ita, toradora, fortune arterial:akai yakusoku, sora no otoshimono, oreshura, yuushibu, hone and clover, nana

| Ãdÿtză_Ra_Ul_2000 a răspuns:

Naruto & Naruto Shippuden. Merita sa incepi happy