| carcotasha26 a întrebat:

Tocmai am terminat cele 10 sezoane din serialul Friends si as vrea sa ma apuc de vizionat un alt serial, tot de comedie, ca si acesta. Ce imi recomandati? Va previn, insa, vreau ceva si mai bun big grin

Răspuns Câştigător
| alexmarian87 a răspuns:

De departe cel mai bun serial de comedie e two and a half men.asa ca ti-l recomand, daca nu l-ai vazut pana acum.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Incearca MASH. Mie mi s-a parut excelent. De altfel, e singurul serial de comedie pe care am reusit sa-l "diger" cap-coada.

| MarkTremonti a răspuns:

How I met your mother.best TV series ever si se aseamana un pic cu Friends. Pe mine m-a captivat inca de la primul episod.

| ProfulDeLaMate a răspuns:

Bestial Comedy

| Midway a răspuns:

Doi Barbatii si Jumatate

| carcotasha26 explică:

La Doi Barbati si Jumatate m-am gandit pana acum,ce-i drept, dar acum ca imi este recomandat, o sa-l iau mai bine in considerare.Multumesc mult pentru sugestii, am de lucru acum. tongue