| daniela1107 a întrebat:

Tocmai am văzut un tik tok cu o secvență dintr-un film, filmul este unul vechi și îmi este foarte cunoscut. E vorba despre o fata ( parul scurt și blonda) care patinează iar fix când este observata de o rusoaică nu stiu ce antrenoare ea se împiedică pentru că elasticul ei norocos se rupe. Iar fără să vreau am ieșit din tik tok... Întrebarea este cum se numește filmul?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"părul scurt si blondă"

Vezi Ice Angel (2000)

| SharpEagle a răspuns:

Pai, nu ai watch history? Nu te mai poti uita la clip? Nu de alta, dar sa-i faci share si aici...

| daniela1107 explică (pentru SharpEagle):

Am căutat prin setări însă nu am acesta opțiune. Am incercat și la secțiunea de căutări unde am selectat "clipuri vizionate săptămână asta" Ba chiar am scris cuvinte cheie precum " gheață", "patine" însă nimic...

| SharpEagle a răspuns (pentru daniela1107):

Intra de pe browser, pe site.
Vezi si aici: https://www.alphr.com/watch-history-tiktok/