| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Tocmai ce am vazut Creed 3 si ma gandeam ce ati face voi intr-o anumita situatie.Nu cititi daca n-ati vazut filmul pentru ca spoilere. Daca ati fi in locul lui Adonis si ati avea un luptator care se antreneaza la sala voastra pe care il sustineti si care urmeaza sa se lupte cu un tovaras foarte bun de al vostru din copilarie, pe cine ati sustine intr-un meci ca asta?

1 răspuns:
| StoicAnalysis a răspuns:

Pe Adonis, normal. Din ce am vazut din trailer, prietenul lui din copilarie ( pretendentul la centura ) este un frustrat pe viata pentru ca "prietenul" lui s-a realizat si el nu.