| anonim_4396 a întrebat:

Tot in legatura cu Twilight...cum se numeste melodia pe care Edward si Bella o canta la pian?

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zQME-ChSwNM

asta? nu mai stiu precis:( am vazut filmul acum cateva luni si nu mai tin minte. oricum e filmul meu preferat:X:X:X

6 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Gabriel Thorn - Teardrops

| Onutzyk a răspuns:

Bella`s Lulaby by Edward Cullen... exista si remix. Rasp e sigur big grin

fundita?

| ♥ℓiαnα♥ a răspuns:

Bella's Lullaby (Cantecul de adormit al Bellei)
Pe youtube si tot felul de variante, dar preferata mea e asta http://www.youtube.com/watch?v=zQME-ChSwNM

| Alee_9909 a răspuns:

Gabriel Thorn - Teardrops

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bella's Lullaby sau River Flows in You by Carter Burwell big grin E melodia mea preferata din Twilight! O ascult de zeci de mii de ori pe zi big grin

| Kittwild a răspuns:

Bella`s Lullaby -Cantecul de leagan al Bellei