| Fofani a întrebat:

TPU cine a văzut seriarul locke and key știe cineva unde e locația casei laughingdau funda

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

E cgi. Nu exista.

| ionur a răspuns:

Medgidialaughing)))

| Vasile2003 a răspuns:

Salut! Casa în realitate nu exista, au fost folosite efecte speciale pentru fațada exterioara, dar filmarea a avut loc în Toronto, Canada... știu ca pare destul de realistica, dar im realitate sunt doar niște efecte

| Utilizatornew25 a răspuns:

Salut, e genial serialul, sa știi ca și eu aș vrea sa aflu, dar din câte am auzit e în New Jersey!

| Fofani explică (pentru Utilizatornew25):

Salut cum ai pe Facebook sa vb mai multe despre seriar crezi ca vine si cel de al 4 sezon? mm