| Ionut659 a întrebat:

TPU știți vreun film sau mai multe de tip acțiune și comedie? Ca deadpool sau ceva de genu

Răspuns Câştigător
| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Rush hour oră de vârf partea 1, 2, 3 cu Jachie Khan sau majoritatea filmelor cu Jackie Khan sunt acțiune comedie, Bad boys 1995, 21 jump street o adresă de pomină 2012, let's be cops hai să fim polițiști 2014, once upon a time in Venice câinele... sau viața! 2017 cu Bruce Willis

8 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Kick ass.

| Zuzu1991 a răspuns:

Down Periscope, comedie "serioasa" am ras cu lacrimi

| Apokales a răspuns:

The Mask 1994, desi imi este greu sa cred ca nu l-ai vazut. Ar mai fi Kick Ass 1 & 2, se apropie mai mult de deadpool pentru ca ai niste eroi mascati pe acolo.

| DarthNiger a răspuns:

Baieti rai 3, Jumanji si Jumanji nivelul urmator, filmele 21 Jump Street, Baywatch, Deadpool 2 daca nu l-ai vazut inca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Snatch
Lock, Stock and Two Smoking Barrels

| NakedWarrior a răspuns:

Lethal Weapon

| DascaluIoan a răspuns:

MacGruber

| fluturas11 a răspuns:

Un film de comedie. Puicuța cu cocoșel?