| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Twilight-Breaking Down (ultima parte) apare in Noiembrie la englezi, tu? Si la noi e posibil sa apara in ianuarie- februarie? Sau la noi apare in februarie?
Funda+vot >:

Răspuns Câştigător
| Summer5505 a răspuns:

Da, prima parte apare la englezi in noiembrie si peste o saptamana apare si la noi, deci tot in noiembrie. iar a doua parte apare la fel doar ca in 2012

2 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Il poti vedea si pe internet, o sa se faca subtitrari si o sa-l gasesti.Asa se intampla mereu la orice film mai... popular.

| Dya_2387 a răspuns:

Prima parte apare in noiembrie l englezi dar a 2 parte nu se stie cand s-ar putea prin iunie 2012... funda?smug