| DutzyX a întrebat:

. Twilight.
Fan or Hater? De ce?*(*optional)

8 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Fan pentru ca imi place aceasta poveste si din ea am descoperit multe lucruri pe care nu le stiam.

| Diabolique a răspuns:

Un film tipic cu adolescenți. Nu este special cu nimic față de altele.
Scenariul mi se pare slab și extrem de previzibil, iar efectele speciale mă lasă rece. Cât despre actori, aș spune că sunt mediocrii, cel mult.
Numai bine!

| Monicaツ a răspuns:

Hater

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Hater,unu' mare-mare de tot.Why? Pai, motive ar fi:
-povestea este de ca.cat,si neoriginala.
-este foarte prost scrisa, si un copil de clasa a 6 a ar fi scris mai frumos,cu mai multe epitete, metafore, etc.Este scrisa ca pentru copii de pana in 13 ani.
-Personajele principale, Bella si Edward.I just fuckin' hate 'em.Btw,pentru iubitoarele de Edward si Jacob,ambii arata gay,uber-gay.
Hm, si mai sunt cateva, dar astea sunt cele principale.So,in concluzie,Twilight, toate volumele, sunt hartie igienica.Au defrisat o padure degeaba...

| izabelageorgiana a răspuns:

Foarte mare fan deoarece pur si simplu m-am indragostit de poveste. E uimitoare si chiar poate dezgheta orice inima.

| SDC a răspuns:

Hater

| lov3u a răspuns:

Fan-deoarece e cel mai tare film! il ador:X

| bella16 a răspuns:

Fan-just like it!