| Maria_6612 a întrebat:

Twilight Saga Breaking Dawn are doua sau trei parti?(cartea are trei parti).

Răspuns Câştigător
| Lulu54 a răspuns:

Twilight Saga Breaking Dawn are doua parti.In prima este vorba despre casatoria si luna de miere a Bellei si a lui Edward, iar in a doua este vorba despre viata de vampir a Bellei si aproape-lupta cu volturi. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Rives a răspuns:

SI filmul are tot trei parti, Twilight, new moon, Eclipse. Se zvoneste ca ar aparea si un al 4- lea dar acum uita-te la astea. funda:X