| Ad1das a întrebat:

Un film de dragoste?big grin.

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

De dragoste huh? Poi pentru inceput doar cu putine sarutari dar si actiune si putin de groaza, le are pe toate, dar se bazeaza pe iubire este " UNDERWORLD" 2003
Apoi este "Bram Stocker's Dracula", "An invisible sign" - dragoste si cateva scene mai comice, chiar iubire desi fara scene sexy. e frumos filmul.
"30 days of night" - iubirea dintre doi soti pe cale de a se desparti, dar totusi barbatul se sacrifica cum ar veni pentru ea, se termina tragic

7 răspunsuri:
| pisicuta13 a răspuns:

TiTaNiC:X
pretty woman. dragoste, umor, actori super cunoscuti.
pacientul englez. o poveste complicata, dar de efect.
ViZiOnArE pLaCuTa!:*

| laryssutzadlc a răspuns:

A walk to remember, phantom of the opera, if only

| usernamebpla a răspuns:

Love and other drugs

| HamsteRitaRiRi a răspuns:

Twilight 1, 2, 3

| DianaScorpio a răspuns:

Pe aripile vantului.

| AdiXd2498 a răspuns:

Just like heavenwinking

| N_7736 a răspuns:

P.s i love you
:*