| nonny50 a întrebat:

Un film tare? imi zice cineva? comedie preferabil... FUNDA

Răspuns Câştigător
| Mitsa a răspuns:

Dance Flick
Disaster Movie
Totul despre sex 2
Adu-l urgent pe scena!
Teleportati in adolescenta
Diary of a wimpy kid
Funky Monkey
3 idiots
The six wives of Henry Lefay
Fun with Dick and Jane
Scary Movie
Amy's orgasm
Funny people
Hannah Montana the Movie
17 again
Big fat liar
Sex and Breakfast
Mama are un nou iubit
Home alone
Trei frati de belea
Gradinita lui taticu'
Sper sa-ti placa!kiss

8 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Hi

Marmaduke

E super filmuhee hee

| bublegum a răspuns:

Growns up
american pie the book of love

amandoua is super love struck

| Mafy_9646 a răspuns:

Lottery ticket.

| abcdefgh a răspuns:

Buna! Incearca Little Man sau Norbit laughing Sunt ff tari!:X

| Sergiu95 a răspuns:

Asta e groaza laughing. totusi ai putea incerca "the grudge 2" il poti vedea online. Cu comedia ai putea incerca Jim Carrey iti garantez ca toate filmele lui sunt comedii foarte bune.mai stiu multe de mori de ras da nu le stiu numelestraight face

| Daisy_5316 a răspuns:

Eu, cu mine şi Irene

[ a fost acum câteva zile pe pro tv, am râs cu lacrimi rolling on the floor)]
Băiat bun, dar fără noroc, Charlie (Jim Carrey) şi-a reprimat ani de zile frustrarea provocată de fuga soţiei sale cu şoferul limuzinei de la nuntă. Aşa se face că a dat în schizofrenie şi l-a scos la iveala pe Hank, personalitatea lui numărul doi care se manifestă necontrolat, respectiv când are chef şi în general când îi e lui Charlie lumea mai dragă. Pe cât e Charlie de blajin şi de răbdător, pe atât e Hank de bădăran şi de violent. Scuzabil, dacă luăm în considerare şi tripleţii de culoare pe care i-a crescut singur, rămaşi ca suvenir de la nevasta fugită. Rivalitatea Charlie/Hank pentru dreptul la exprimare capătă însă proporţii delirante când Charlie primeşte misiunea de a o proteja pe Irene de care se îndrăgosteşte. Înainte însă de a o apăra de răufăcătorii care o urmăresc, Charlie trebuie să o apere şi să se apere de el însuşi. Sau, mai bine zis, de Hank.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand "ahora los padres son ellos" in traducere acum parinti sunt ei