| GulubuntzBudulush a întrebat:

Unde găsesc episoade cu Moby Dick și Secretul lui Mu? Poate nu o să vă placă, dar mie îmi place desenul animat. Sunt un copil. Aș vrea să știu unde găsesc episoade din acest desen animat. Că se dădeau înante pe Canal D. Eu totuși n-am mai găsit niciun episod zn română afară de unul care nu-l pot viziona pentru că îmi trebuie cont privat și e arhivat. Am auzit că cei de la Peteavă.ro au scos multe episoade și multe alte si-te-uri. Înainte erau pe internet și mă uitam cu drag. Dacă știți s-or mai găsi în vreo arhivă Canal D sau ceva. Dacă nu și aveți episoade poate cineva să mi le trimită?
P.S.: Vreau în română. Nu-mi ziceți la plural.

1 răspuns:
| Adriangrande a răspuns:

Nu am gasit nimic, dar inca caut.Si mie imi placeau foarte mult desenele alea.Dar gasesc episoade numai in franceza