| bogdan_8338 a întrebat:

Unde gasesc ochelari 3D care sa vizionez acasa filme si sa fie la fel ca la cinema cam cat ar costa ochelari? si cum se numeste dau funda! celui care raspunde rapid si bine

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| justme91 a răspuns:

Ca sa vezi ca la cinema iti trebuie in primul rand monitor care sa poata duce 120 hz. apoi ochelari real 3d(polarizati) apoi sa gasesti filme care sunt in formatul acesta. mai bine te duci la cinema happy

| deutSa a răspuns:

Acum e oferta la zaharul cristal parca thinking iti dau cohelari 3d tongue