| Done_Mihai_1994 a întrebat:

Unde plătesc și eu contul de Netflix?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Daca ai introdus datele de pe card cand ti-ai facut cont pe Netflix, iti ia bani automat in fiecare luna. Eu asa fac, si nu imi fac griji ca trebuie sa il platesc. In fiecare luna pe data de 4 sau 5 mi se sustrag automat banii pentru subscriptia aleasa cand mi-am facut contul.

| Done_Mihai_1994 explică (pentru Mayhem666):

La mine este treaba nasoala eu cardul care am facut contul o sa il inchid

| Mayhem666 a răspuns (pentru Done_Mihai_1994):

Poate poti sa intri in cont si poate ai vreo optiune unde poti sa schimbi cardul si sa il elimini pe cel pe care o sa il inchizi.

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Plată recurentă din contul tău bancar.

| Done_Mihai_1994 explică (pentru mihai69):

Este treaba nasoala cu contul bancar il voi inchide si mai ales ca nu am bani pe el

| Furnicuta000 a răspuns:

Online pe site-ul Netflix, cu cardul (dai datele de pe card). Si cred ca merge si la un furnizor de cablu gen Digi sau Telekom

| Werrich a răspuns:

Eu îl plătesc prin factura de Orange

| Done_Mihai_1994 explică (pentru Werrich):

Adica merge sa platesc si la Orange

| Werrich a răspuns (pentru Done_Mihai_1994):

Dap

| bliti a răspuns:

Doar cu card poți plati