| Marselina a întrebat:

Unde pot gasi animeul kimi ni todoke sezonul 2 in romana? funda love struck

2 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Nu a fost tradus inca, imi pare rau sad
La un moment dat a fost tradus si publicat pe peTeava (asta a fost cam acum un an, atunci l-am vazut eu) dar nu stiu de ce, a fost sters sad
Mai asteapta putin, cei de la Desene Anime Online se ocupa de traducerea serialului, iar cand vor termina cu primul sezon se vor apuca si de al doilea happy

| ryuu a răspuns:

Buna.
Sezonul 2 o sa-l gasesti pe http://www.deseneanimeonline.ro/
Dar deocamdata nu au terminat de tradus primul sezon.
Trebuie sa avem rabdare.