| Karpov_Sergiu_1998 a întrebat:

Unde pot gasi desenele,, Micul meu ponei,, varianta veche?

Răspuns Câştigător
| Turbo223 a răspuns:

"Micul Meu Ponei" are mai multe generatii.Sunt mai multe variante vechi :
G1 (prima generatie) - https://www.dailymotion.com/......shortfilms
G2 (a doua generatie) - din aceasta generatie, nu au fost postate episoade
G3 (a treia generatie) - ...inbow_tech
G3.5 (tot a treia generatie doar ca putin mai dezvoltata) - https://www.youtube.com/watch?v=1otpUUERRvI
G4 (Generatie 4, numite Prietenia este Magica si este cea mai populara si indragita, chiar si de mine, prin 2011 ca sa gasesti aceasta generatie trebuie sa scrii clar tot numele, dar acum in 2017 scrii doar micul meu ponei, sau chiar doar mlp si iti apar o tona de lucruri) - Apar pe Minimax si gasesti usor episoade doar daca cauti :)
Din nefericire multe sunt in engleza, in romana nefiind postate si intr-un fel pierdute deoarece nu se vor mai difuza in romana, dar daca stii engleza nu-s probleme. Daca nu merge un link cauta pe Google : My little pony G1, 2,3

1 răspuns:
| Albinuța767 a răspuns:

Pe postul TV minimax inca de mai difuzează sau pe YouTube.