| violett2 a întrebat:

Unde pot sa ma uit online violetta 2? sa fie in rusa, romina, sau italiana

3 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Pe vk(.)com

Este retea de socializare. La fel ca facebook, dar este mai interesanta. Gasesti tot ce vrei. Te inregistrezi, apoi in "My Groups" scrii "Violetta", si ai sa gasesti fan-groups cu ele. Alege pe cea care are cel mai mare numar de abonati. Da-i like si tu, si cauta la ele in videoclipuri.

Funda? happy

| MorganAlice a răspuns:

Cauti pe youtube si in loc sa scrii episod scrii capitulo(episod=capitulo in spaniola) si ti le da pe toate, funda?