| maryantheboss1 a întrebat:

Unde pot sa vad naruto shippuden toate ep sa nu ast sa apara?

Răspuns Câştigător
| Famelia11 a răspuns:

Inca nu au aparut toate... poate sunt pe youtube. eu am vazut cateva numai ca nu au subtritare in romana. succes!

6 răspunsuri:
| roZatoare a răspuns:

Si eu ma uit la naruto shippuden pe anime.kage.ro inca nu au aparut toate episoadele dar in fiecare joi apare unul nou

| ImHereForYou a răspuns:

Eu ma uit pe www.anime.kage.ro

| justme582 a răspuns:

Pai citeste manga naruto pentru ca logic ca de acolo se fac episoade si manga e mai inainte

| CGUL91 a răspuns:

"www.narutoget.com", aici se face upload cu ultimele episoade, daca nu au aparut aici inseamna ca nu au fost creeate inca. Bafta!

| alexutz99br a răspuns:

Eu ma uit pe animekage si daca vrei poti citi si mangahappy...