| Sallatiny a întrebat:

Unde pot vedea emisiunea "Romanii au talent" live pe net? Va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Gufiii a răspuns:

Pe site-ul oficial www.romaniiautalent.ro

3 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Pentru a viziona emisiunea,, Romanii au talent'' din cadrul postului de televiziune PRO TV prin intermediul calculatorului poti intra pe pagina urmatoare.

http://romaniiautalentro.blogspot.com/p/pro-tv-live.html

| sanders a răspuns:

Poti sa vezi emisiunea pe www.protv.ro si nici macar la televizor nu e live

| nikol_8225 a răspuns:

Pai live nu stiu daca o poti vedea...Dar poti vedea cele mai bune momente pe: www.romaniiautalent.ro
bafta:-*