| AndY_8355 a întrebat:

Unde pot vedea episoadele din naruto ro subtritate

Răspuns Câştigător
| Ihatereligion a răspuns:

Www.anime-tv.ro

Nu numai naruto :)
Sunt o gramada de anime si toate subtitrate in romana! Enjoy!

6 răspunsuri:
| SecretName1234 a răspuns:

Pe www.peteava.ro acolo ma uit si eu :D

| DannutzΦ a răspuns:

Dupa cum stiu pentru a vedea filme sau seriale preferate trebuie sa intri pe urmatorul site:www.vplay.com la inceput o sa iti apara daca vr sa platesti pentru a nu astepta sau sa iti faci un cont normal! Atentie tr apasat cand vr sa vizionezi un film sau serial trebuie apasat pe subst. Unele din aceste filme sau seriale nu au subtritari!

| LaurenQZen a răspuns:

Www.peteava.ro Sper ca te-am ajutat;)

| Green_5256 a răspuns:

Le găseşti pe http://www.peteava.ro Eu acolo mă uit :)