| gya_2252 a întrebat:

Urgent! am si eu nevoie de ajutorul vostru! In seara asta vad un film cu niste prieteni si m-au lasat pe mine sa il aleg. M-am gandit la unul horror/thriller, l-am mai vazut eu cu un an in urma la tv, dar nu i-am retinut numele sad. Actiunea se petrece intr-o padure, o fata este captiva intr-o masina ce e blocata intre patru copaci. Ea face orice sa poata iesi din masina, dar un psihopat o urmareste, incearca sa o omoare. O omoara initial pe mama ei, apoi ii pune cadavrul in masina, pe locul de la volan, iar fata e in continuare captiva in aceeasi masina. Are cineva idee cum se numeste filmul? Va rog, daca stiti, ajutati-ma si pe mine si spuneti-mi numele. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Summer5505 a răspuns:

Nu stiu filmul dar daca te ajuta... uita-te pe aici:
http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-psihopati/
filme in care sunt pshopati

mai mult de atat nu cred ca pot sa fac

| siminik54321 a răspuns:

Uite sunt super tari filmele mirrors, orphan si silent hill sper ca ti-am fost de folos funda plsssss
big grinbig grinbig grinbig grinbig grin