| Daria2222 a întrebat:

V-a rog frumos ajutati-ma... vreau si eu un site dupa care sa downloadez sony vegas pro 9, dar daca se poate fara virusi.Multumesc mult dau fundita!

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Http://www.sonycreativesoftware.com/download/trials/vegaspro
cat despre virusi vezi daca antivirusul pe care-l ai blocheaza downloadul sau nu.

| rmr12 a răspuns:

Http://crazygaming.info/svegas9.html uite aici dai mai injos si iti apare sa o downloade-zi funda

| DauSiFug a răspuns:

Acum poti sa joci dota pe bani, pentru mai multe informatii intrati pe www.joaca-dota.blogspot.com

| AdamJensen a răspuns:

Http://www.seftpedia.com siteul este 100%fara virusi

| Daria2222 explică:

Pai il blocheaza ca am mai incercat de acolo asta inseamna ca are virusi?