| SethEmm a întrebat:

V-ati uitat vreodata la 1000 de intamplari mortale pe sport.ro?
acestia spun sa avem grija sa nu murim de ras?
ce vor sa spuna cu asta ca nu e deloc amuzant sa vezi cum mori oamenii aceia si mai ales in ce mod mor

Răspuns Câştigător
| AriAnA25 a răspuns:

Este amuzant faptul ca mor din tot felul de motive tampite si fara importanta daca le privesti normal.

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

1000 ways to die, ha?
Eu mă uit şi sunt chiar interesante chestiile astea. Ştiu că unii râd pentru că se gândesc: hai mă, cum să mori din asta, e făcătură etc.
Da' nu se gândesc că aşa ceva se poate întâmpla şi în realitate.

| BlahBlahRaspundSiDreg a răspuns:

Scuze dar ai o telecomanda, poti schimba canalul si chiar zice la inceputul emisiunii ca nu e pentru persoane mai...ca tine, + ca sunt doar actori si nimeni na zis ca trebuie sa razi, nu te obliga nimeni si zic cu tot respectu

| AndreiBossCss37 a răspuns:

Eu stiu, Oamenii aceia sunt actori care joaca in acest serial? Dar chiar nu e de ras cand se intampla ceva grav acolo?!

| Laurentiu_Cioclei_1997 a răspuns:

Esti prea prost!, e beton emisiuneahappy