| pikakatejulia8 a întrebat:

Va aparea si sezonul 5 din teen wolf? daca dacand,si cate episoade vor fi, dau funda:3

Răspuns Câştigător
| Sheriarty a răspuns:

Da, va aparea, dar in 2015, dupa cum spune pagina principala. 5 episoade sunt garantate, dar probabil vor ajunge din nou la 12.

3 răspunsuri:
| MrsC a răspuns:

20 de episoade, si apare in iunie 2015 :*

| daraa a răspuns:

Sezonul 5 a fost confirmat si primele 10 episoade vor aparea in iunie-iulie 2015, urmatoarele 10 posibil sa apara in ianuarie 2016.

| Mitza_Eu_1998 a răspuns:

Sezonul 5 apare abia in 2015 la inceputul anului, si va avea 12 episoade ca toate celelalte 1, 2, 4, finca sezonul 3 are 24 de episoade. big grin