| Nicole_8066 a întrebat:

Va fi un Ghost Whisperer Season 6?

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
http://en.wikipedia.org/wiki/Ghost_Whisperer
Se pare ca nu...Insa nu se stie niciodata.
Bafta! :*

| irinathuglife a răspuns:

Pe diferite site-uri straine circula zvonul ca pana la urma s-ar putea rezolva cumpararea serialului de catre ABC si ca sezonul 6 va incepe candva in 2011.

| irinathuglife a răspuns:

Update:CBS renunta din ianuarie la serialul Medium.Surse apropiate CBS spun ca desi CBS si-a anuntat programul oficial pentru 2011, Ghost Whisperer ar putea reveni in program.Renuntarea la Medium se face datorita rating-ului scazut al serialului in ultima perioada.Sursa:TV.com

| Boinx a răspuns:

Sa speram ca da! Iubesc acest serial si Jennifer Love Hewitt este o actrita extraordinara!^^.

| TheDestroierKingOfDark a răspuns:

Iubesc ghost whisperer il ador este cel mai tare pe care am putut sa-l vadbig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa speram... este cel mai tare serial!